Przedszkole nr 11 im. Jana Brzechwy

800px-Coat_of_arms_of_Poland-official3

„Praca z emocjami – Bajkoterapia” to temat kolejnego spotkania w ramach cyklicznych wydarzeń organizowanych dla tyskich rodzin pod hasłem „Mama, Tata, Dziecko, praca. Jak to ogarnąć?”. Podczas spotkania, które odbędzie się 12 grudnia w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Bohaterów Warszawy 26, będzie się można spotkać z ekspertami , porozmawiać o emocjach i pozytywnym oddziaływaniu bajek. Na dzieci czekać będzie warsztat z elementami relaksacji „W krainie bajki”.
W trakcie wydarzenia rodzice będą mogli również skorzystać z porad radcy prawnego z zakresu prawa pracy, powrotu na rynek pracy, spraw pracowniczych i rodzinnych.
Wydarzenie organizuje Fundacja „Pasja Rozwoju” przy dofinansowaniu z budżetu Miasta Tychy.

Skip to content