Przedszkole nr 11 im. Jana Brzechwy

800px-Coat_of_arms_of_Poland-official3

Przed nami kolejna konferencja inspirująca, tym razem pn. „Uczenie się przez działanie – jutro zależy od dziś”. Wydarzenie odbędzie się dnia 29 listopada 2023 r. (środa) od godz.13:30 w sali koncertowej AUKSO w budynku Mediateki przy al. Piłsudskiego 16 w Tychach.

W ramach tegorocznej edycji konferencji będzie możliwość poszerzenia wiedzy w tematykach poruszanych na wykładach ale i podczas warsztatów, które odbędą w godz. od 16:00 do 17:30 również w dniu 29 listopada 2023 r.

Rejestracja na konferencję oraz warsztaty w terminie od 13 listopada do 24 listopada 2023 r. online, poprzez wypełnienie formularzy na stronie stronę http://www.tychytio.pl/.

Ważne!!

Rejestracji na konferencję oraz na warsztaty należy dokonać oddzielnie!!! (na stronie http://tychytio.pl/ należy kliknąć odpowiednio „zapisz się na konferencję” lub „zapisz się na warsztaty”).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Zachęcamy do udziału?

Skip to content