Przedszkole nr 11 im. Jana Brzechwy

800px-Coat_of_arms_of_Poland-official3

Komunikat dyrektora Centrum e-Zdrowia – dot. aplikacji mojeIKP (Internetowe Konto Pacjenta)

Przekazujemy komunikat Centrum e-zdrowia dot. udostępnienia dwóch bezpłatnych rozwiązań cyfrowych, które w znaczący sposób ułatwiają opiekę nad zdrowiem dzieci.
Dzięki tym narzędziom rodzice mogą załatwić szereg spraw zdrowotnych swoich dzieci online. Aplikacja zapewnia m.in. wygodny dostęp do e-recept i e-skierowań, ułatwia wykup leków i przypomina o ich zażywaniu, zapewnia dostęp do dokumentów dziecka.

Pierwsze z nich to Internetowe Konto Pacjenta (IKP) w serwisie pacjent.gov.pl Na ww. stronie jest informacja o funkcjonalnościach IKP, a także poradnik logowania się.

Drugie to aplikacja na telefon mojeIKP, która daje dostęp do szeregu funkcjonalności Internetowego Konta Pacjenta. Można ją pobrać ze sklepów Google Play lub Apple Store. Sposób uruchomienia i logowania jest prosty, narzędzie jest intuicyjne i stale wzbogacane o nowe funkcjonalności.

Pierwsza pomoc w moje IKP

Skip to content