Przedszkole nr 11 im. Jana Brzechwy

800px-Coat_of_arms_of_Poland-official3

Kampania „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”

Po raz kolejny włączamy się do międzynarodowej kampanii „19 dni przeciwko przemocy
i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”, której celem jest budowanie prawidłowych postaw wobec przemocy.
Hasłem przewodnim edycji 2023 jest #10sekund.

Co każdy z nas może zrobić w ciągu 10 sekund by powstrzymać przemoc?

  • Nie odchodź.
  • Nie odwracaj wzroku.
  • Obserwuj i reaguj adekwatnie do sytuacji.
  • Bądź uważny.

Zachęcamy do śledzenia profilu społecznościowego Fundacji Po DRUGIE https://www.facebook.com/19dni , gdzie można znaleźć informacje o akcji oraz bezpłatne szkolenia
i webinaria.

Niebawem relacja z przeprowadzonej kampanii w naszym przedszkolu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Skip to content